Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

В умовах повномасштабної та гібридної інформаційної війни росії
проти України громадянам важливо опиратися ворожій пропаганді, вміти
відрізняти фейки та максимально ефективно використовувати цифрові
технології для особистої безпеки.

Громадська організація #stop_sexтинг розпочинає
інформаційну кампанію для закладів освіти щодо старту роботи сервісу Take It
Down, який допомагає зупинити поширення та видалити онлайн оголені фото й
відео, зроблені дітьми

27.03.2024 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним "Про вибір підручників для учнів 11 класів".

27.02.2024 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним "Про вибір підручників для учнів 7 класів".

Брама - це ворота, які захищають від небезпеки та закривають нас від негативного впливу.
В історії людства Брама виконувала найважливіші соціальні функції, одна з яких – оборонна, як захищені в’їзди в міста, фортеці, замки, садиби, на мости і шляхи. У середньовіччі Брама уособлювала все місто як захищену спільноту, що відображено в міській геральдиці багатьох українських міст, таких як: Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Херсон та інших.

Орієнтовний план
підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2024 рік
Самбірського ліцею «Лідер»

Не розголошуйте всі реквізити платіжної картки та контролюйте рух коштів на рахунку Банк по телефону може запитати перші 6 та останні 4 цифри платіжної картки. Для отримання платежу на картку достатньо повідомити лише16-значний номер картки.

22 листопада 2023 о 09:20 | Демковський І. І. | немає коментарів

Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

22 листопада 2023 о 09:15 | Демковський І. І. | немає коментарів

Директорат шкільної освіти Міністерства освіти і науки України інформує.
Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики України «Фільтр» оголосив другий національний конкурс «Репортер» (далі – Конкурс).

3 листопада 2023 о 21:47 | Демковський І. І. | немає коментарів

Затверджено Список педагогічних працівників Комунального закладу «Ліцей «Лідер» м. Самбора Самбірської міської ради Львівської області», які підлягають черговій атестації в 2024 році

У Самбірському ліцеї "Лідер"відбулися вибори Президента учнівського самоврядування.

Відповідно до наказу МОН України від 30.11.2020 № 1480 «Про затвердження методичних рекомендацій з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти», наказу по ліцею від 03.02.2023 «Про створення робочої групи та проведення самооцінювання якості освітньої діяльності», проведено комплексне самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі.

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою. Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

09.05.2023 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним "Про вибір підручників для учнів 10 класів".

Проект MRIYA (https://mriya.social/) –це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

31.03.2023 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним "Про вибір підручників для учнів 5, 6 класів".

У Самбірському ліцеї "Лідер" проходила акція «Смілива гривня». Добрі справи вартують нагороди! Самбірський ліцей ,,Лідер" в усьому лідер!!!!

Орієнтовний план
підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік

22 грудня 2022 о 16:26 | Мосійчук Л. М. | немає коментарів

Протягом 2021-2022 навчального року заклад працював згідно з Планом роботи Середньої школи № 10 м. Самбора Львівської області та Освітньою програмою Середньої школи № 10 м. Самбора Львівської області на 2021-2022 навчальний рік. Реалізуючи Концепцію Нової української школи, педагогічний колектив у 2021-2022 н.р. працював над створенням оптимальних умов для індивідуального розвитку, вияву творчих запитів учня, формування компетентної, конкурентно-спроможної, соціально зрілої, креативної особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, залученої до національних і загальнолюдських цінностей.

«Леся Українка – гордість Української землі, - борець за волю України.»
Учні нашої школи організували флешмоб з нагоди Дня народження видатної української поетеси. Неоціненний творчий спадок, життєві принципи і сила духу славетної Лесі Українки завжди будуть у пам’яті кожного українця. Тож учімося терпінню, вірі, любові та надії у нашої неповторної Лесі.

25 лютого 2022 о 08:29 | Чухрай Н. Б. | немає коментарів