Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про вибір підручників для 10 класу

Дата: 19 травня 2023 о 09:24, Оновлено 19 травня 2023 о 09:35
133 перегляда

09.05.2023 року у навчальному закладі відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним "Про вибір підручників для учнів 10 класів".

Заступник директора з навчальної роботи Вішко Р.Є.  повідомила, що відповідно до листа МОН України від 28.03.2023 року № 1/4275-23 «Про забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2022 року № 871 (зі змінами) та від 20 березня 2023 року № 315» потрібно здійснити вибір підручників для 10 класу з урахуванням кількісної потреби в підручниках для учнів закладу, а також для вчителів окремо. Зважаючи на те, що в 2023-2024 н.р. у 10 клас плануємо набрати 2 класи по 30 учнів різного профілю (українська філологія, математичний), вважаємо за необхідне замовити 60 підручників з кожного предмета, також передбачити підручники для вчителів (по 4 з англійської мови, по 2 – з української мови (профільного рівня та рівня стандарт), з інформатики, по 1 з української літератури (профільного рівня та рівня стандарт), математики (рівень стандарт), алгебри і початку аналізу (профільний рівень), геометрії (профільний рівень), фізики, хімії, мистецтва. Педагогічні працівники нашого ліцею ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників в Електронній бібліотеці ІМЗО, обговорили їх на засіданнях шкільних методичних об’єднань, сформували рейтинг підручників з кожного предмета.

В обговорення взяли участь голови шкільних методичних об’єднань та учителі навчального закладу.

За результатами обговорень педрада затвердила результати вибору електронних версій оригіналів-макетів підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівникі (Додоток 1)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.